praca

inne

praca Łask

ZPHU „Paweł Mataśka” – firma z wieloletnim doświadczeniem, zajmująca się produkcją opakowań tekturowych dla różnych gałęzi przemysłu poszukuje kandydatów na stanowisko:

Operator wózków widłowych

Zadania pracowników:

rozładunek surowca i lokowanie go na magazynie
dostarczanie surowca na linię produkcyjną
odbiór wyrobów z produkcji
prace w gospodarce paletowej
załadunek samochodów
utrzymywanie porządku w halach i magazynach
Wymagania dla kandydatów:

uprawnienia na wózki widłowe
doświadczenie w pracy przy załadunkach i rozładunkach
Oferujemy:

przyjazną atmosferę wśród doświadczonej złogi
stabilne warunki pracy (umowa o pracę, wszystkie świadczenia socjalne)
pracę na pełny etat
ubezpieczenie grupowe
atrakcyjne wynagrodzenie
bezpieczne środowisko pracy

Miejsce pracy: Wymysłów 15A gm. Zduńska Wola

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres

rafal.m@opakowania.net

lub kontakt telefoniczny 536-002-665

Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 429

nr ogłoszenia: 22248